Zespół

Leszek Dubiński

Radca prawny z ponad 35-letnim doświadczeniem, absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego. Specjalizuje się w prawie gospodarczym i cywilnym. Posiada znaczące doświadczenie w zakresie prawa administracyjnego i prawa pracy. Świadczy strategiczne doradztwo prawne dla przedsiębiorców z branży produkcyjnej, rolno-spożywczej, handlowej, usługowej i budowlanej. Brał udział w wielu procesach prawnego due dilligence oraz fuzji i przejęć. Angażowany jako pełnomocnik w skomplikowane spory sądowe oraz arbitrażowe. Od końca lat ’80 aktywny uczestnik życia gospodarczego jako współtwórca, wspólnik i członek zarządu spółek prawa handlowego.

Po godzinach – pasjonat historii i sportu, przez wiele lat zawodnik, a później trener oraz działacz piłki ręcznej.

e-mail: kan_radc@op.pl

tel.: 606 834 151

 

 

 

Lech Dubiński

Adwokat, absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego. Specjalizuje się w prawie gospodarczym oraz cywilnym, swoimi zainteresowaniami obejmując także prawo medyczne oraz karne. Posiada doświadczenie w zakresie dochodzenia roszczeń odszkodowawczych od ubezpieczycieli. Współuczestniczy w bieżącej obsłudze przedsiębiorstw oraz parku technologicznego. Współzałożyciel i wspólnik start-upu DUSKO.

Autor kilkudziesięciu publikacji naukowych i wystąpień konferencyjnych. Obecnie przygotowuje pracę doktorską pod tytułem Władanie w prawie ochrony środowiska w Katedrze Prawa Ochrony Środowiska na WPiA UJ.

Pracuje w języku angielskim, zna też język niemiecki.

Po godzinach – miłośnik filmu i współzawodnictwa sportowego, jachtowy sternik morski.

Kontakt

Adres

Kancelaria Dubiński
Wałowa 1/8
33-300 Nowy Sącz
Adw. Lech Dubiński: 886 670 116
R.pr. Leszek Dubiński: 606 834 151

biuro@kancelariadubinski.pl

 

Godziny otwarcia

Pn. - Pt.: 08:00 - 17:00